NEVES

O NAS

Poznaj bliżej naszą firmę!

Nasza firma powstała w Polsce w 1989 roku,  co oznacza, że istniejemy już ponad 30 lat.

Jesteśmy w Europie wiodącym projektantem i producentem systemów zabudowy na wymiar wszelkiego typu wnęk, garderób, bibliotek, szaf oraz suwanych ścianek działowych. Oferujemy markowe produkty z kompleksową obsługą pod klucz. Doświadczenie, wysoka, jakość wyrobów, solidność ich wykonania, niezawodność w użytkowaniu sprawiło, że cieszymy się dobrą opinią klientów – “Jakość, za którą warto zapłacić”.

1980
Rok założenia
0 +
Wykonanych projektów
0
Lat gwarancji
0
Języki obslugi

Dlaczego my?

MEBLE NA LATA

Przede wszystkim, tworzymy meble, które będą służyć Ci latami - liczy się dla nas jakość i Twoje zadowolenie, dlatego wspólnie tworzymy projekt zabudowy oraz starannie dobieramy materiały wykończeniowe z najwyższej półki. Oferujemy 10 lat gwarancji na nasze produkty.

LICZYSZ SIĘ TY

Rozpoczynając współpracę dbamy również o indywidualne podejście do każdego klienta - przeprowadzamy dokładne konsultacje, dbając przy tym o każdy szczegół i uwzględniając wszystkie uwagi i sugestie klienta.

WYSOKA JAKOŚĆ

W swojej pracy stosujemy wyłącznie najwyższej, jakości, nowoczesne materiały, a szeroki wachlarz opcji wykończenia sprawia, że wykonane meble na wymiar z pewnością trafią w Twój gust.

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy 30 lat doświadczenia na rynku mebli na zamówienie, które wykorzystujemy na każdym etapie realizacji zamówienia - od projektu, przez wycenę, aż po montaż, gwarantując tym samym najwyższą, jakość usług i produktów. Realizując projekt z nami możesz być pewny, że nawiązujesz współpracę z profesjonalistami.

OFERTA

NEVES Polska oferuje meble na wymiar, przyjmujemy zlecenia z całej Polski oraz z zagranicy . Realizujemy projekty na zamówienie, tworząc meble kuchenne, meble łazienkowe, szafy wnękowe oraz garderoby dopasowane do Twoich potrzeb i upodobań.

Gama naszych produktów wykonywanych na wymiar:

  • Ścianki działowe, suwane, podwieszane, bez dolnej szyny
  • Systemy drzwi składanych
  • Systemy drzwi otwieranych
  • Garderoby
  • Biblioteki
  • Meble i zabudowy systemowe do każdego pomieszczenia

Oferujemy szeroką gamę kolorystyczną profili, szkła, płyt – fornirowanych, laminowanych, lakierowanych, luster, tapet, tkanin, która zadowoli oczekiwania najbardziej wymagających. Dzięki olbrzymiej różnorodności materiałów łatwo dopasować je do pozostałych elementów wnętrza. Produkty te produkowane są w technologii umożliwiającej szybki, łatwy montaż.

REALIZACJE

Jak dzialamy ?

Wstepne kosztorys:

W celu przygotowania wstępnego kosztorysu, prosimy o kontakt telefoniczny (601 318 318) lub przesłanie na adres e-mail wycena@neves.pl następujące informacje:
– plan/wymiary pomieszczenia
– wybrana stylistyka
– ewentualne inspiracje
– dane kontaktowe

Jeśli posiadają Państwo projekt mebli prosimy o przesłanie materiałów na adres e-mail wycena@neves.pl. Wstępny projekt mebli jest niezobowiązujący. Na podstawie przesłanych materiałów przygotujemy ofertę zawierającą poglądowy rysunek, wycenę oraz opis wycenianych elementów.

Pomiar i przygotowanie dokumentacje :

Jeśli propozycja projektu zostanie zaakceptowana, uzgadniamy datę spotkania, podczas którego dokonamy pomiarów pomieszczeń. Na ten cel pobieramy kwotę w wysokości 250 zł netto. Kwota przy podpisaniu umowy zostanie odliczona od wartości zamówienia.

Przedstawiciel wyjaśni i omówi różnego rodzaju zastosowania i działania akcesoriów. Zaproponuje różnego rodzaju rozwiązania, tak by meble spełniały Twoje oczekiwania. Pomożemy w doborze materiałów oraz kolorystyki.
Po dokonaniu dokładnego pomiaru, projektant przygotowują ostateczny projekt uwzględniając wszelkie uwagi omówione na spotkaniu.

PODPISANIE UMOWY

Po akceptacji projektu i wyceny, przechodzimy do bardziej oficjalnej części naszej współpracy, czyli podpisania umowy i wpłaty zaliczki.

REALIZACJA I MONTAŻ

Rozpoczynamy proces produkcji Twoich nowych mebli na wymiar, ściśle według uzgodnionego projektu. Po zakończeniu prac, wspólnie ustalamy dogodny dla Ciebie termin montażu.